Wigilia w Klubie Seniora

Przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Karczewie bardzo prężnie działa Klub Seniora. Każdego roku zarząd klubu organizuje wiele różnych spotkań, ale zapewne najważniejszym spotkaniem jest klubowa wigilia bożonarodzeniowa organizowana wspólnie z pracownikami MGOKu.

Tak było również w bieżącym roku. Wigilijnymi gośćmi seniorów byli między innymi: Burmistrz Karczewa Władysław Dariusz Łokietek, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Karczewie Danuta Trzaskowska, Dyrektor MGOKu Anna Zakrzewska, Prezes TPK Maciej Trzaskowski.

Po złożeniu serdecznych życzeń seniorom przez przedstawicieli władz miejskich i krótkiej modlitwie podzielono się opłatkiem, a później smakowano wigilijne potrawy przygotowane przez działaczy klubu.

Nie zabrakło również części artystycznej, w której jak zawsze wystąpiły dzieci karczewskiej „Dwójki” przygotowane do występu przez panią Agnieszkę Zakrzewską.

W imieniu zarządu klubu, Dyrekcji MGOKu oraz wszystkich seniorów przekazujemy serdeczne podziękowania sponsorom, którzy jak zawsze przyszli seniorom z pomocą. (info MGOK)