Wigilia w Klubie Seniora

Karczewski Klub Seniora, który funkcjonuje przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Karczewie, jest organizacją działającą bardzo prężnie. Klub ma swoją sekcję teatralną, organizuje wyjazdy na imprezy kulturalne, ale przede wszystkim inicjuje różne spotkania towarzyskie dla karczewskich emerytów. Do takich spotkań należy między innymi spotkanie opłatkowe.

Wśród zaproszonych gości tego spotkania byli między innymi: Burmistrz Karczewa Władysław Dariusz Łokietek, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Karczewie Danuta Trzaskowska, proboszcz parafii p.w. św. Wita w Karczewie ks. Andrzej Sobczyk, Skarbnik Gminy Karczew Małgorzata Pajek oraz Dyrektor MGOKu Anna Zakrzewska.

Dla seniorów z pięknym przedstawieniem bożonarodzeniowym wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie, których do występu przygotowała Agnieszka Zakrzewska.(info MGOK)