Święto Dzieci nad Moczydłem

W tym roku Dzień Dziecka w Gminie Karczew został zorganizowany na terenie pomiędzy jeziorami Moczydło i Jeziórko. Głównym organizatorem był właściciel terenu czyli Miejski Ośrodek Sportowo Rekreacyjny zaś współorganizatorami Gmina Karczew, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, Koło Wędkarskie nr 25, Ochotnicza Straż Pożarna, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Wspólnota Samorządowa Powiatu Otwockiego Koło w Karczewie. Strategicznym sponsorem imprezy, a jednocześnie współorganizatorem był zakład SuperDrob.

Pogoda dopisała, ale również dopisali uczestnicy imprezy, którzy dość licznie pojawili się na tym rodzinnym pikniku. Atrakcji było bardzo dużo i każdy znalazł, podczas tej imprezy, coś ciekawego dla siebie. W trakcie przeróżnych konkursów rozdano olbrzymią liczbę nagród tak, że po imprezie prawie każde dziecko wracało do domu z jakimś prezentem.

Największą popularnością cieszyły się zorganizowane przez strażaków oraz goprowców rejsy po Moczydle oraz grill. Oczywiście tego dnia wszystko było za darmo począwszy od lodów zasponsorowanych przez firmę HELA, poprzez kajaki, rowery wodne, rejsy łodzią woprowską i pontonem strażackim, strzelnicę, a zakończywszy na wspaniałych kurczakach i kiełbaskach z grilla.

Za rok kolejna impreza z okazji Dnia Dziecka, z pewnością nie będzie gorsza od tegorocznej.(Info MGOK)