Spotkanie wielkanocne w Klubie Seniora

W kalendarzu Klubu Seniora, który działa przy karczewskim MGOKu, jest wiele spotkań, jednak do najważniejszych należy spotkanie wielkanocne i bożonarodzeniowe. Tegoroczne spotkanie wielkanocne odbyło się tradycyjnie w sali widowiskowej MGOKu. Uroczystość prowadziły prezes Alicja Kozłowska oraz wiceprezes klubu Anita Frączak. Współgospodarzem uroczystości była dyrektor MGOK Anna Zakrzewska.

Spotkanie rozpoczęto życzeniami, które seniorom złożyli Burmistrz Karczewa Władysław Dariusz Łokietek, Przewodnicząca Rady Miejskiej Danuta Trzaskowska, dyrektor MGOK Anna Zakrzewska oraz ksiądz Andrzej Sobczyk, który poprowadził krótką modlitwę.

Składając życzenia zebranym Przewodnicząca Rady Miejskiej Danuta Trzaskowska powiedziała między innymi – życzę Państwu, w związku z nadchodzącymi świętami, których symbolem jest odradzające się życie, odradzająca ufność w Zmartwychwstanie Chrystusa, ufność w drugiego człowieka i dobro, które powinno nas otaczać – niech te święta będą dla Państwa radosne, niech dadzą dużo siły do pokonywania wszelkich trudności i zaowocują radością w życiu.

Dla seniorów miłą niespodziankę przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie. Grupa uczniów z klasy IIIe oraz IVc, pod kierunkiem nauczycielki Agnieszki Zakrzewskiej, zaprezentowała widowisko słowno muzyczne o wiośnie.(info MGOK)