Seniorzy zaprosili na „Jasełka”

To nie był ich debiut. Działający przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Karczewie Teatr Klubu Seniora co pewien czas zaprasza mieszkańców Karczewa na swoje występy. Były wcześniej sceny z życia miasta, był program kabaretowy przedstawiający los pacjenta czekającego na poradę lekarską, a tym razem były to jasełka. Przedstawienie, które zostało 17 stycznia zaprezentowane na scenie MGOKu, wcześniej seniorzy wystawili podczas tradycyjnej wieczerzy wigilijnej dla seniorów i podopiecznych karczewskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Sala widowiskowa MGOKu ledwie pomieściła wszystkich gości, którzy gromkimi oklaskami dali dowód tego, że widowisko bardzo się im podobało. Gratulujemy udanego występu.

Działalność Klubu Seniora, który obecnie funkcjonuje w ramach karczewskiego MGOKu, jest propozycją dla wszystkich seniorów, którzy po latach aktywności zawodowej nie potrafią odnaleźć się na emeryturze.

Jasełka wyreżyserowała, opiekująca się teatrem seniorów, pani Irena Mrowiec, za akustykę i oświetlenie sceniczne odpowiedzialny był pan Robert Żebrowski. (info. MGOK)