Protokół z eliminacji gminnych 38. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Prezentujemy Protokół z eliminacji gminnych 38. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

 Na konkurs wpłynęło 145 zgłoszeń z 6 placówek oświatowych z terenu miasta i gminy Karczew:

– Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Otwocku Wielkim

– Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Nadbrzeżu

– Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

– Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Glinkach

– Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa im Jerzego Kukuczki w Sobiekursku

– Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Karczewie

 

Konkurs został przeprowadzony w dniach 26-27.03.2015r.

Komisja obradowała w składzie:

– Krzysztof Kasprzak, redaktor naczelny „Głosu Karczewa”– przewodniczący Jury

– Jolanta Młotek, bibliotekarz w Publicznym Gimnazjum w Karczewie

– Katarzyna Jobda, instruktor MGOK

Po wysłuchaniu recytatorów jury przyznało łącznie 41 nagród w tym: 3 nagrody główne, 14 nagród gminnych i 24 wyróżnień.

Zdobywcy nagród głównych będą reprezentowali gminę Karczew podczas eliminacji powiatowych w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku w dniu 11.04.2015r.

 

Nagrody główne otrzymują:

Martynka Masna kl. 0, Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa im Jerzego Kukuczki w Sobiekursku

Maja Olszanka kl. IV a, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

Filip Walicki kl. I b, Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Karczewie

 

Nagrody gminne otrzymują:

I grupa wiekowa – uczniowie z klas 0 – III

Nicola Węgrzynowicz kl. III, Przedszkolny im. Jana Pawła II w Otwocku Wielkim

Piotr Tylkowski kl. II, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Nadbrzeżu

Zuzanna Imioła kl. II d, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

Ida Zagrabska kl. III a, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

Aleksandra Żajewska kl. II, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Glinkach

Joanna Konwicka KL. II, Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa im Jerzego Kukuczki w Sobiekursku

 

II grupa wiekowa – uczniowie z klas IV – VI

Patryk Marszałek kl. V, Przedszkolny im. Jana Pawła II w Otwocku Wielkim

Zuzanna Kozłowska kl. V, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Nadbrzeżu

Kacper Fusiek kl. IV a, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

Kajetan Marton kl. V b. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

Natalia Kuźmińska kl. V, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Glinkach

Marta Burkowska kl. IV, Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa im Jerzego Kukuczki w Sobiekursku

 

III grupa wiekowa – uczniowie gimnazjum

Ada Żołądek kl. I b, Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Karczewie

Jan Drewicz kl. II b, Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Karczewie

 

Wyróżnienia otrzymują:

Mateusz Marszałek kl. I, Przedszkolny im. Jana Pawła II w Otwocku Wielkim

Oliwia Popis kl. III, Przedszkolny im. Jana Pawła II w Otwocku Wielkim

Mateusz Przybysz kl. III, Przedszkolny im. Jana Pawła II w Otwocku Wielkim

Aleksandra Nizołek kl. VI, Przedszkolny im. Jana Pawła II w Otwocku Wielkim

Zuzanna Moczulska kl. II, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Nadbrzeżu

Natalia Molak kl. II, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Nadbrzeżu

Wiktoria Molak kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Nadbrzeżu

Krystian Kociszewski kl. V, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Nadbrzeżu

Pola Musiałek kl. I e, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

Jakub Kasprzak kl. II c, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

Mateusz Okoński kl. IV b, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

Tomasz Zakrzewski kl. V d, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

Katarzyna Trzaskowska kl. VI d, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Boh. Westerplatte w Karczewie

Kinga Podgórzak kl. II, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Glinkach

Jan Górski kl. II, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Glinkach

Mateusz Bawolik kl. III, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Glinkach

Gabriela Sadkowska kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Glinkach

Maja Seroczyńska kl. I a, Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa im Jerzego Kukuczki w Sobiekursku

Weronika Sędecka kl. III, Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa im Jerzego Kukuczki w Sobiekursku

Julia Walicka kl. IV, Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa im Jerzego Kukuczki w Sobiekursku

Mateusz Kędziorek kl. V, Zespół Szkolno – Przedszkolny Szkoła Podstawowa im Jerzego Kukuczki w Sobiekursku

Oliwia Magdalena Zakrzewska kl. I d, Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Karczewie

Paulina Nojek kl. III a, Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Karczewie

Andrzej Skiba kl. III c, Publiczne Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Karczewie

Komisja oceniając recytatorów brała pod uwagę zróżnicowany repertuar i dobór utworów adekwatnych do wieku ucznia, interpretację danego utworu oraz ogólną prezentację artystyczną.

Wręczenie nagród i dyplomów Laureatom Konkursu odbędzie się 16.04.2015r. o godz. 11:00, w sali widowiskowej MGOK.

podpisy

fot. Promocja MGOK

DSCN6591 DSCN6594