Półkolonie w sierpniu

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Karczewie letni odpoczynek dla dzieci organizował podczas dwóch turnusów. O tym co działo się w lipcu informowaliśmy wcześniej, teraz krótko o turnusie sierpniowym.

Organizowany przez MGOK wakacyjny wypoczynek dla dzieci cieszył się dużym powodzeniem również w sierpniu. Zajęcia prowadzili od 5 do 16 sierpnia wykwalifikowani instruktorzy. Urozmaicone zajęcia tworzyły wspaniałą atmosferą do wypoczynku przed szkolnymi obowiązkami. Bawiono się, ale również wszystkie zajęcia ukierunkowane były na edukację. Dzieci rozwiązywały rebusy i zagadki, poznawały ciekawe propozycje literatury dziecięcej, malowały. Podczas wycieczek dzieci odwiedziły strażaków z karczewskiej OSP, oraz Ośrodek Jazdy Konnej w Ostrówcu. Podczas pobytu w Ostrówcu dzieci miały możliwość skorzystania z konnej przejażdżki, obejrzały pokaz skoków przez przeszkody, a na zakończenie posiliły się pieczoną nad ogniskiem kiełbasą.

Ciekawych zajęć było oczywiście znacznie więcej – wyjazdy do kina czy wyjazd do parku rozrywki – nie sposób wszystkich atrakcji i wrażeń w krótkim materiale opisać, trzeba po prostu to przeżyć. Instruktorzy MGOK zapraszają wszystkie dzieci do uczestniczenia we wszelkich organizowanych w MGOKu zajęciach. Informacje o nich znajdują się na stronie internetowej w zakładce oferta/zajęcia stałe. (info MGOK)