Piknik z okazji Dnia Dziecka

Pogoda dopisała, dopisali również uczestnicy pikniku zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka. Wszyscy bawili się wspaniale, a to dzięki organizatorom imprezy, którymi byli karczewski MOSiR oraz SuperDrob. Jednak z pewnością impreza nie byłaby tak udana, gdyby nie współorganizatorzy spotkania nad Moczydłem. Współorganizatorami pikniku z okazji Dnia Dziecka byli: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie „W stronę słońca”, Ochotnicza Straż Pożarna w Karczewie, Koło Wędkarskie nr 25 PZW w Karczewie, Wspólnota Samorządowa w Otwocku koło w Karczewie, a także placówki oświatowe, które z dziećmi przygotowały ciekawy program artystyczny.

Na piknikowej estradzie, oprócz dziecięcego zespołu „Gębule” z MGOK w Karczewie, wystąpiły także: dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sobiekursku, dzieci z Przedszkola nr 1 w Karczewie, a także zespół dziecięcy ”HIT” z Ośrodka Szkolno wychowawczego w Otwocku.

Dla dzieci uczestniczących w zabawie przygotowano wiele konkursów plastycznych i sportowych. Był darmowy grill oraz napoje, które ze względu na upał cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Warto podkreślić, że konkursy zarówno te plastyczne, jak i sportowe kończyły się nagrodami, których przygotowano bardzo dużo. Prawie każde dziecko, które uczestniczyło w konkursach, zaniosło do domu większą lub mniejszą nagrodę.

Wszystkim organizatorom, współorganizatorom i sponsorom, w imieniu dzieci, serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że za rok impreza będzie jeszcze wspanialsza.(Info MGOK)