Opłatek u emerytów

Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora, który działa przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Karczewie, jest już tradycją. Organizowany jest wspólnie z pracownikami karczewskiego MGOKu. Panie, bo one stanowią główny trzon tej organizacji, zaprosiły wielu gości. Wśród zaproszonych znaleźli się Burmistrz Karczewa Michał Rudzki, Przewodniczący Rady Miejskiej w Karczewie Piotr Żelazko, Honorowy Prezes Towarzystwa Przyjaciół Karczewa Feliks Żebrowski, kierowniczka klubu „Grota” na Ługach Monika Rychalska oraz dyrektor MGOKu Anna Zakrzewska.

Spotkanie rozpoczęło się od życzeń, które uczestnikom spotkania złożyli Burmistrz Karczewa, Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Dyrektorka MGOKu. Natomiast panie z zarządu klubu życząc władzom samorządowym owocnej pracy prosiły o to, by pamiętano o seniorach. Burmistrz Michał Rudzki zapowiedział, że będzie się starał rozwiązywać wszystkie problemy działaczek klubu. Stwierdził, że jest to dla miasta ważne by osoby starsze starały się żyć aktywnie. Przewodniczący Rady również zapowiedział wszelką pomoc dla członków klubu, życzył by nadchodzące święta były dla wszystkich radosne i przede wszystkim rodzinne.

Po oficjalnych życzeniach i podzieleniu się opłatkiem prezent przekazały seniorom dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2. Prezentem tym był występ zespołu pani Agnieszki Zakrzewskiej. Dzieci zaprezentowały program patriotyczny z akcentami bożonarodzeniowymi.

Spotkanie zakończyło wspólne biesiadowanie i rozmowy o sprawach nie tylko klubowych.(info MGOK)