Najpiękniejsze są miłości których nie ma…

Pod takim tytułem, w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Karczewie, odbył się 8 marca koncert podczas którego piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty śpiewali Agnieszka Babicz i Joahim Perlik. Wokalistom towarzyszył zespół BIG4BAND.

Witając gości, dyrektor MGOKu Anna Zakrzewska podkreśliła, że koncert ten jest szczególnie dedykowany wszystkim paniom w dniu ich święta. Jak zapowiedziała, koncert ten to opowieść dwojga ludzi o uczuciach, o miłości o rozstaniach i powrotach.

Wykonawców oczywiście nie trzeba przedstawiać osobom, które często korzystają z zaproszenia MGOKu, gdyż zarówno Agnieszka Babicz, jak i Joahim Perlik, przed karczewską publicznością wielokrotnie występowali otrzymując za każdym razem owacyjne brawa.

Koncert został rozpoczęty utworem Agnieszki Osieckiej z muzyką Jana Pietrzaka „Czy te oczy mogą kłamać”. W programie wokaliści wykonali między innymi takie przeboje jak: „Biały welon” A.Osieckiej i S.Krajewskiego, „Gorzko mi” A.Osieckiej i A.Zielińskiego, „Nie jesteś sama” A.Osieckiej i S.Krajewskiego, „Podróżą każda miłość jest” J.Kofty i W.Korcza, „Wakacje z blondynką” J.Kofty i Loranca Juliusza, „Nieobecni. J.Kofty i J.Strobla, „Koniec dnia” J.Kofty i A.Westyńskiego, „Ja nie odchodzę kiedy trzeba” A.Osieckiej i N.Iwanowej, „Jej portret” J.Kofty i W.Nahornego, „Najpiękniejsze są miłości których nie ma” J.Kofty i I.Żółkiewskiej, „Popołudnie” J.Kofty i W.Korcza, „Ech ty babo” A.Osieckiej i N.Iwanowej. Koncert zakończyła piosenka o miłości która się skończyła, ale przecież przyjdzie następna – „Po co ten żal” J.Kofty i R.Chudaszka.

Koncert był wspaniały. Sala wypełniona po brzegi, a wykonawcy nagrodzeni serdecznymi brawami nie odmówili bisu. Po koncercie wszystkie panie czekała niespodzianka, gdyż zostały obdarowane kwiatami.(info MGOK)