Kobiety świętowały w MGOKu

Karczewski Klub Kobiet swój kolejny jubileusz świętował podczas spotkania z okazji Dnia Kobiet. Impreza odbyła się w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury.

Prezes Klubu Jolanta Wojda przypomniała dotychczasowe osiągnięcia, mówiła o wielu akcjach i imprezach zorganizowanych lub współorganizowanych przez członkinie klubu. Do tych inicjatyw należą: spotkania z okazji Dnia Matki, rajdy rowerowe, wycieczki, zbiórki karmy dla zwierząt, zbiórki przyborów szkolnych. Panie z Klubu Kobiet brały udział w wielu akcjach sprzątania lasu. Z inicjatywy zarządu Klubu Kobiet zorganizowano wspólne kolędowanie na Rynku Zygmunta Starego, które przerodziło się w Bożonarodzeniowy Jarmark Walbachowski. Klub Kobiet jest nie tylko współorganizatorem Bożonarodzeniowego Jarmarku Walbachowskiego, ale także Jarmarku Wielkanocnego.

 Paniom uczestniczącym w spotkaniu życzenia złożył Burmistrz Karczewa Władysław Dariusz Łokietek, który przekazał kwiaty przedstawicielkom organizacji.

 Wśród wielu atrakcji była wystawa malarska Zygmunta Trzaskowskiego, liczne konkursy z nagrodami oraz krótki koncert Andrzeja Trzaskowskiego, który wystąpił z piosenkami o kobietach i miłości. Z racji jubileuszu nie zapomniano o urodzinowym torcie. (Info MGOK)