Grupa The BL Blues Band w Piwnicy pod Barankiem

Był to bardzo ciekawszy koncert, i należy jedynie podziękować organizatorom, że muzycy ci zostali zaproszeni do „Piwnicy pod Barankiem”. Przed karczewską publicznością wystąpiła grupa The BL Blues Band.

Grupa The BL Blues Band powstała w październiku 2011 r. w Łomży. Obecny skład tworzą: Mariusz „Bąbel” Brzostowski (wokal, gitara), Jan „Yaniu” Górski (gitara solowa), Bartek Leszczyński (bas), Paweł Podeszwik (instrumenty klawiszowe) i Marcin „Marga” Bienias (perkusja).

Rozpoczynając koncert lider grupy Mariusz „Bąbel” Brzostowski mówiąc o zespole podkreślił, że wszyscy członkowie zespołu mieli wcześniej różną przeszłość artystyczną, ale postanowili spróbować zagrać razem i się udało. Początkowo grali jedynie covery znanych utworów muzycznych, ale z czasem zaczęli pisać własne utwory i obecnie na koncertach prezentują głównie własny dorobek twórczy.

Koncert karczewskiej publiczności bardzo się spodobał. Wszyscy uczestnicy tego muzycznego wydarzenia stwierdzili, że z tą muzyczną grupą chętnie by się spotkali jeszcze raz.(KK)