Dzień Kobiet z zespołem Siesta Trio

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Karczewie już tradycyjnie od kilku lat zaprasza mieszkanki Gminy Karczew na poświęcony im koncert. W tym roku przed wypełnioną, głównie damską publicznością, salą widowiskową karczewskiego MGOKu wystąpił zespół “Siesta Trio” w składzie: Maciej Wieżyński- gitara, Wiktoria Kwiatkowska- wokal oraz Anika Kamińska- perkusjonalia.

Zespół zaprezentował powszechnie znane i lubiane standardy z Brazylii, Kuby, Hiszpanii, Portugalii, Wysp Zielonego Przylądka oraz autorskie kompozycje, w których można usłyszeć wpływy jazzu i polskiego folku.

Był to wieczór naprawdę pełen emocji, a podróż muzyczna, w którą zaprosili muzycy, wszystkim się podobała, czego wyrazem były gorące brawa.

Po koncercie czekała dodatkowa niespodzianka, bowiem Miejsko Gminny Ośrodek Kultury obdarował wszystkie uczestniczki koncertu pięknymi tulipanami. (Info MGOK)